MOJE PSY

Psy z Włochatej Pasji pochodzą od samej twórczyni rasy Rutland Manor, z najlepszych linii psów pracujących.

Nasze Australiskie Labradoodle to członkowie nasze rodziny. Nie wyobrażam siebie życia bez swoich psów. Posiadanie takiej wesołej szóstki wcale nie jest prostą sprawą i jest to ogromny obowiązek, jednakże radość, którą dostarcza każde z nich jest nie do opisania. Każdy Labradoodle jest niesamowitą indywidualnością. Staramy się rozkładać aktywność naszym dudelkom wedle ich potrzeb.

Onyxe uwielbia jogging, Fila ćwiczy poszukiwanie osób zaginionych, Goddess  – obedience, Caramel preferuje bycie psem kolanowym a Nessie poszłaby z nami wszędzie i w zasadzie robiłaby wszystko.

Nie wszystkie psy mieszkają z nami   – na przykład Donnan, który mieszka z moją koleżanką i jej Labradoodlami (ok 10 km od nas). Posiadanie w hodowli więcej niż jednego samca jest sprawą trudną. Nie jesteśmy hodowlą Kennelową i nie trzymamy psiaków w klatkach więc naprawdę ciężko jest upilnować samce i samice podczas okresu cieczek. Może się również wywiązać konkurencja pomiędzy psami. Dlatego też Dondzio mieszka z Anią a ja swojego czasu trenowałam go i przygotowywałam do pracy węchowej.

Z dużą starannością dobieram Australijskie Labradoodle do swojej hodowli jeżeli chodzi o ich zdrowie. Nie chcę żadnych niespodzianek w postaci chorób genetycznych. Dlatego, każdy nowy psiak w naszym stadzie musi być bardzo porządnie przebadany.

 

Nasze Psy:

 

1. Rutlands WH Golden Glamour (Goldie) (już nie jest kryta)
2. Rutlands Caramel Passion (Caramel), (już nie jest kryta)
3. Wlochata Pasja Filigree Surprise (Fili)
4. Wlochata Pasja Charming Molly (Molly) (rodzina zastępcza)
5. Wlochata Pasja Earth Goddess (Goddess)

6.Cymbrogis Irresistible Renesemee (Nessie)

oraz dwóch dżentelmenów –

1. Rutlands Black Onyxe (Onyxe)

2. Rutlands WH LIL Donnan (Donnan)

Chcesz wiedzieć więcej o naszych psach kliknij poniżej damy lub dżentelmeni

Damy

Dżentelmeni

—————————————————————————————————————————————-

Włochata Pasja
Hodowla Australijskich Labradoodli w Polsce
Pierwsze Australijskie Labradoodle w Polsce

Następny post?

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Następny post? 

pl_PL