Nasza dudlowa rodzina

Dziewczyny

Włochata Pasja Szajba

Włochata Pasja Szajba

———-

Czyli nasz Tadek niejadek. Lubi się głodzić i ciężko trafić w jej gusta. Matka i strażniczka wszystkich kotów na świecie. Odchowa wszystkie dzieciaki kociakowe jak swoje. Wyliże i ponosi w pysku z niesamowitą delikatnością. Mamy nadzieję, że mamusią dla swoich dzieciaczków będzie tak samo dobrą jak dla kociaczków. Ma niespotykany, bardzo rzadki lawendowy kolor, który dla nas samych był niespodzianką. 

 

Sessan’s Isabell (MuMu)

Sessan’s Isabell (MuMu)

———-

MuMu to wiecznie dziecko. Najbardziej ze wszystkiego uwielbia grać w piłkę. Tak rozgrywa profesjonalne mecze w których sprawdza się idealnie jako obrońca:) Szczerze mówiąc to myślę do jakiej bursy ją wysłać aby doskonaliła swoje umiejętności. Oczywiście jest bardzo chwalona za wszystkie swoje umiejętności choć ciężko jej zrozumieć kiedy akurat nie zostanie powołana do składu. MuMu jest baaardzo dobrą mamusią a jej umiejętności komunikacyjne oceniane były przez samą Turid Rugaas. Skąd ksywka MuMu? Otóż nie tylko wygląda jak krówka, ale również muczy jak ona – szczególnie wtedy kiedy masuje się ją po uchu;)

 

Włochata Pasja Unique Barcelona

Włochata Pasja Unique Barcelona

———-
Barcelona to pies o niezwykle łagodnym usposobieniu. Przejęła rolę Goddess i dostarcza z nami szczeniaki do nowych domów. Pokazuje im jak wejść w nową sytuację bezstresowo i bez lęków. Zakochana w swojej Pani i najchętniej nie opuszczała by jej na krok. Nawet wie, kto aktualnie trzyma końcówkę smyczy i jeżeli nie jest to jej Pani to na pewno zwróci na to uwagę i się upomni. Lubi podkraść cos z kuchni, ale dzięki temu wszyscy nauczyli się chować rzeczy na swoje miejsce. Lepiej skarpetki wrzucać od razu do prania po inaczej….
No i te oczy, ludzkie oczy i to jej przenikliwe spojrzenie.

 

Włochata Pasja Keen Mija

Włochata Pasja Keen Mija

Numer rejestracji w ALFA-Europe: AES-F2112TC
Microchip no: 616093901156191
DNA profile: VHL_ID H410179
Size: Medium
Size in cm: 55
———-

Mija jest pogodnym, radosnym psiakiem. Żyje życiem jakie toczy się w domu, jeśli odpoczywamy to ona też odpoczywa, jeśli spędzamy czas aktywnie, to ona nie odmówi – uwielbia spacery, zabawy z piłką, uwielbia uczyć się nowych rzeczy. Wprowadza do domu dużo pozytywnej energii, a zarazem motywuje do ruszenia się z kanapy. Jest wiernym i oddanym kompanem, a także wspaniałym przyjacielem

Sessan's Lilo "Ricotta"

Sessan's Lilo "Ricotta"

Alfa-Europe registration no: AES-F24161NTC
Microchip no: 985141001345156
DNA profile: VHL_ID H592767
Size: Medium
Size in cm: 50
———-

Ricotta – jej drugie imię to panna „nie mam czasu” Czyli idealnie wdała się w swoją Panią :) Po co chodzić po schodach jak można zeskoczyć już w połowie i cieszyć się radością otaczającego ją świata o 0,00001 sekundy wcześniej? Kiedy otwieramy lodówkę, kto pierwszy całym pyskiem jest już w niej i sprawdza świeżość produktów? Oczywiście Ricotta. Ale trzeba jej zwrócić honor ponieważ jest bardzo inteligentna, chętna do pracy i na wszystkie komendy czeka zanim zdążymy je wypowiedzieć, jakby chciała nas zaskoczyć jak tym razem zrobi to jeszcze lepiej niż ostatnio. Z obcymi wita się bardzo chętnie rozdzielając buziaki, ale tylko 3 sekundy bo zaraz leci załatwiać swoje ważne sprawy – a ma ich na głowie mnóstwo. 

Alfa-Europe AES-F24161NTC

Włochata Pasja Nacevous Mercedes

Włochata Pasja Nacevous Mercedes

Alfa-Europe registration no: AES-F2304NTC
Microchip no: 616093901661911
DNA profile: VHL_ID H538023
Size: Medium
Size in cm: 55
———-
Mercedes to pies lubiący się przytulać, to pies, który uwielbia kontakt fizyczny z innymi ludźmi, który szuka okazji do wtulenia się, polizania, wylizania lub położenia się na kolanach. Mercedes czerpie radość i poczucie bezpieczeństwa z bliskości i ciepła. Jest  bardzo czuła i empatyczna. Potrafi wyczuć nastrój i emocje swojego opiekuna i dostosować się do nich. Merci jest łagodna i spokojna. Nie jest agresywna ani nadpobudliwa. Jest idealnym kompanem do relaksu i odpoczynku. Czasami budzi się w niej „szelmowska” natura. I wtedy z pełną okazałością dokazuje ze swoją panią. Uwielbiamy te momenty bezgranicznego zaufania i zabawy.
AES-F2304NTC

Wlochata Pasja Obedient Molly

Wlochata Pasja Obedient Molly

Alfa-Europe registration no: AES-F2305NTC
Microchip no: 616093901661915
DNA profile: VHL_ID H538039
Size: Medium
Size in cm: 55
———-
Molly jest bardzo towarzyskim psem chętnym do zabawy.
Wesoła, wrażliwa, mądra i bardzo emocjonalna to jej główne cechy charakteru.
Jest przyjazna innym zwierzakom ( króliki, psy, koty ).
Zaczepia zwierzęta domowe aby się z nią bawiły.
Molly szuka często atencji i kontaktu z domownikami.
Lubi bardzo spacery i zabawę w chowanego. Jest łasuchem i małym złodziejaszkiem.
Darzy bardzo silnym uczuciem swoją rodzinę ze wzajemnością. Czasami mamy wrażenie że mówimy do drugiego człowieka a nie do psa.
 
AES-F2305NTC

Włochata Pasja Elegant Afera

Włochata Pasja Elegant Afera

Alfa-Europe registration no: AES-F2105TC
Microchip no: 616093900860534
DNA profile: VHL_ID H337579
Size: Medium
Size in cm: 55
———-

Nasza Aferka to pies bardzo wymagający. Cały czas kręci się koło człowieka, kładzie głowę na kolanach i szuka atencji. Niejednemu zawróciła już w głowie okazywaną przez siebie potrzebą bliskości. Jest odważna i dzielnie eksplorująca, zupełnie jak jej mamusia. Ma ogromną intuicję. Uwielbia ćwiczyć i wszelkie sztuczki i komendy wchodzą jej do głowy w niesamowitym tempie. Mamy nadzieję, że tak jak jej mamusia będzie kiedyś cudownym psem dogoterapeutą.

 

Włochata Pasja Irresistible Furia

Włochata Pasja Irresistible Furia

Alfa-Europe registration no: AES-F2201C
Microchip no: 616093901156216
DNA profile: VHL_ID H405186
Size: Small
Size in cm: 36
———-

To nasza mała dama, która za niedługo skończy roczek. Furia to mini Australian Labradoodle. Waży zaledwie 8,5 kg. Jednakże energii ma za dwóch. Przyjaciółka i męczy kicha kotów. Wspaniała i kochana dziewczynka, która umila czas swoim człowiekom.

 

Wlochata Pasja Marvelous Cassilas

Wlochata Pasja Marvelous Cassilas

Alfa-Europe registration no: AES-F003TC
Microchip no: 616093400052312
DNA profile: VHL_ID H116371
Size: Medium
Size in cm: 50
———-

Cassie to pies Fabiana. Tak sobie go wymarzył, że nazwał ją po piłkarzu Iker Casillas. Cassie pochodzi od Caramel naszej suczki terapeutycznej, która już nie będzie miała szczeniąt. Jako kilkutygodniowy szczeniak urzekła mnie swoją osobowością. Tak bardzo potrzebowała kontaktu z człowiekiem, że wydostawała się z kojca porodowego i wpełzała do mnie na materac, gdy spałam obok. Potem stery objął Fabian i Cassie rzeczywiście zachowuje się jak piłkarz. Cassie potrzebuje bardzo dużo kontaktu z człowiekiem. Jej żywotność jest cechą wypracowaną, natomiast jest to Australijski Labradoodle z linii terapeutycznej.

 

Cymbrogis Irresistible Renesemee

Cymbrogis Irresistible Renesemee

Alfa-Europe registration no: AES-F15007TC
Microchip no: 276097202426720
DNA profile: VHL_ID H57534
Size: Medium
Size in cm: 57
———-

To moja rozpieszczona księżniczka. Kiedy do nas przyjechała, była bardzo wrażliwa więc pozwalaliśmy jej na „więcej”. Dzisiaj to „więcej” odbija nam się czkawką;) Ale uroczą czkawką. Śmieszą mnie jej podchody w celu osiągnięcia swojego celu, udaję, że nie widzę co kombinuje. Ale za to jest to jedyny pies w naszym stadzie, który na komendę się uśmiecha 🙂 Nessie to Australijski Labradoodle z linii terapeutycznych, co widać przy każdej wizycie gości. Lubi się przytulać, położyć głowę na kolanie i tak trwać. Nie narzuca się, ale czeka. Wspaniała suczka.

 

Włochata Pasja Nova

Włochata Pasja Nova

Alfa-Europe registration no: AES-F1808C
Microchip no: 616093900369201
DNA profile: VHL_ID H208200
Size: Medium
Size in cm: 55
———-

Nova to córka Fili i Onyxa. Nova to pracuś. Jej ulubionym zajęciem jest wyszukiwanie zapachu cynamonu – obecnie bawimy się w NOSEWORK. Ostatnio nawet zdałyśmy egzamin. Nowa to energiczna suka z bardzo silnym nastawieniem na człowieka. Nawet od pogoni za kotem jest w stanie odwrócić ją jedno słowo „WRÓĆ”

AES-F1808C

 

Wlochata Pasja Amber Ella

Wlochata Pasja Amber Ella

Alfa-Europe registration no: AES-F19015C
Microchip no: 616093900559041
DNA profile: VHL_ID H278054
Size: Standard
Size in cm: 60
———-

Ella. Spokojna, zrównoważona bardzo skoncentrowana na przewodniu sunia. Mama wielu szczeniąt pracujących w dogoterapii. Ja na dużą babeczkę przystało, może dostać do blatu kuchennego na którym znajdują się różne pozołdy. Przy nieuwadze, potrafi z tego bardzo ładnie skorzystać. Kochający kanapowiec, któremu niestety ze względu na urok osobisty ciężko czegokolwiek odmówić. Jako mama sprawdza się idealnie i wraz z siostrzyczką Pradą czyszczą dupki i swojemu i przybranemu potomstwu. Wdzięczna za każdy minimalny przejaw uwagi. Uwielbia dzieci, dorosłych i chętnie wyliże wszystkie przychylne jej istoty po twarzy. 

 

Wlochata Pasja Devil Wears Prada

Wlochata Pasja Devil Wears Prada

Alfa-Europe registration no: AES-F2202TC
Microchip no: 616093901268679
DNA profile: VHL_ID H409960
Size: Medium
Size in cm: 55
———-
Prada do iskierka. Wszędzie jej pełno. Jest zawsze szczęśliwa i zadowolona. Chętnie wylizuje pupki szczeniaczków swojej siostry Elli. Te dwie żyją w niesamowitej symbiozie. Jest zawsze chętna do spacerów, eksploracji. Kocha długie spacery. Bardzo skoncentrowana na człowieku ale lubi tez łobuzować jak na szczęśliwego Labradoodle przystało. 
 

 

Chłopcy

Doodlehof`s Novelty Oreo

Doodlehof`s Novelty Oreo

Alfa-Europe registration no: AES-M2306TC
Microchip no: 528210006633356
DNA profile: VHL_ID H523762
Size: Medium
Size in cm: 55
———-

Oreo jest bardzo otwarty i przyjazny zarówno w stosunku do ludzi jak i innych piesków. Bardzo chętnie nawiązuje przyjaźnie z innymi pieskami na spacerach. Uwielbia się bawić i biegać. Nie wykazuje agresji przy spotkaniu z obcymi ludźmi i psami. Przy spotkaniu mniejszych psów jest bardzo delikatny i uważny. Na agresję ze strony napotkanych piesków reaguje obojętnością, nie nalega na interakcję i przenosi zainteresowanie na inny obiekt. Nie przyjmuje postawy uległej ale ignoruje agresora. Dobrze znosi sytuację, gdy musi zostać sam w domu. Nie szczeka, nie piszczy, nie niszczy przedmiotów. Bierze sobie czyjegoś papcia i przytulony śpi na kanapie i czeka. Uwielbia aktywne zabawy na świeżym powietrzu. Chętnie biega po lesie, kąpię się w jeziorze czy biega za piłką po ogrodzie. Lubi zabawy w szukanie przedmiotów, bieganie, szarpanie. Jest bardzo inteligentny, szybko i chętnie się uczy. To przyjazny, otwarty, spokojny i pełen miłości przyjaciel. 

Sessans Waylon "Donnic"

Sessans Waylon "Donnic"

Alfa-Europe registration no: AES-M1908TC
Microchip no: 616093900377232
DNA profile: VHL_ID H309249
Size: Small
Size in cm: 40
———-
Donic jest psem o niezwykle łagodnym usposobieniu, spokojnym i cierpliwym. Jest bardzo inteligentnym psem który bezgragranicznie darzy miłością swojego opiekuna.Zarówno na spacerkach jak i w obocowaniu z innymi ludźmi okazuje się bardzo towarzyski,empatyczny. Jest ciekawy otoczenia,aktywny,uwielbia długie spacery,pieszczoty i zabawy. Ma radosne usposobienie, nawiązazuje świetny kontakt z dziećmi które go uwielbiają i pozostałymi zwierzęcym domownikami. Zawsze nie nachalnie znajduje się w pobliżu nas pokazując swoja opiekuńczość, oddanie i miłość.

Hunky Dory Swarovski

Hunky Dory Swarovski

Alfa-Europe registration no: AES-M2104C
Microchip no: 528246003080027
DNA profile: VHL_ID H425409
Size: Medium
Size in cm: 45
———-

Skwarek jest bardzo czuły, potrzebuje bliskości człowieka. Uwielbia głaskanie, drapanie i zawsze wie kiedy się budzę. Nie zdążę otworzyć oczu a jest już przy mnie. Wszystko rozumie, wyczuwa emocje i doskonale się porozumiewa. Uwielbia długie spacery, stosuje sygnały ostrzegawcze kładąc się przed każdym psem w oczekiwaniu na przywitanie. Reaguje na komendy, chętnie uczestniczy we wszystkich wyuczonych trikach. Pije wodę z miski głównie na zewnątrz, jest łasy na jedzenie:). Preferuje chłodne miejsca. Jest przyjazny dla ludzi i zwierząt. Bardzo łagodny, wręcz grzeczny. Cudownie pachnie ,świetnie akomoduje się w nowych miejscach i Uwielbia jazdę samochodem. Nie przepada za wodą. Jest kochany ❤️.Wszyscy za nim szaleją.

Sessan's Usko Moksu "Gucci"

Sessan's Usko Moksu "Gucci"

Alfa-Europe registration no: AES-M2103TC
Microchip no: 985141001122308
DNA profile: VHL_ID H373988
Size: Medium
Size in cm: 40
———-

Gucci to wspaniały chłopak z linii terapeutycznych. Ma przepiękną szatę i wszystkich zadziwia swoim urokiem. Jest intuicyjny, łasy na ćwiczenia choć nie jest psem wszystkich ludzi i nie bedzie się ładował każdemu nowemu człowiekowi na kolana. Jest wyważony i stonowany. 

Calypso Breeze Benji

Calypso Breeze Benji

Alfa-Europe registration no: AES-M16005TC
Microchip no: 985112006369057
DNA profile: VHL_ID H146191
Size: Standard
Size in cm: 65
———-

Typowy pies z linii terapeutycznych. Uwielbia nosić przedmioty w pysku. Śmieję się, że gdy jakaś inna Labradoodlowa gapa zgubiła w tujach zabawkę, wystarczy wypuścić na podwórko Benjego. Kiedy przyjechał odnalazły się wszystkie zguby z zamierzchłych czasów. Benji jest typowo nastawiony na człowieka. Zawsze chce być blisko a treningi z Panem sprawiają mu bardzo dużą radość. Taki mały kujonek. Benji to Australijski Labradoodle o silnej, ładnej budowie i mocnym kośćcu.

 

pl_PL