Zanim dopasuję odpowiedniego szczeniaka poznaję dynamikę Twojej rodziny.

Po narodzinach szczenięta są bacznie przez nas obserwowane. I zaraz po narodzinach zaczyna się cały proces dopasowania do odpowiedniej rodziny. W 49 dniu przeprowadzane są testy temperamentu szczeniąt. Przeprowadzane są one przez osobę z zewnątrz i w nieznanym dla psów środowisku, tak aby reakcje szczeniąt były jak najbardziej naturalne.

Z naszych doświadczeń wynika, że wyniki testów pokrywają się z tym co obserwuje hodowca przez kolejne tygodnie życia szczeniąt. Rezultaty zapisywane są w specjalnej tablicy, która jednocześnie jest nakładana na opis dynamiki rodziny i jej preferencje. W ten sposób dopasowujemy dla Ciebie najbardziej odpowiedniego szczeniaka. Za to dopasowanie bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność.
Możemy wziąć pod uwagę Twoje preferencje jednakże czasami preferowany przez Ciebie szczeniak (co do koloru lub płci) nie pasuje do dynamiki Twojej rodziny i w tym wypadku nie będziemy w stanie Ci go zaoferować. Im bardziej elastyczny jesteś w swoich preferencjach tym lepiej, gdyż wybór jest szerszy. Traktujemy tą sprawę bardzo poważnie i bierzemy na siebie całkowitą odpowiedzialność za ten wybór.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

Włochata Pasja
Hodowla Australijskich Labradoodli w Polsce
Pierwsze Australijskie Labradoodle w Polsce