Australijski Labradoodle – FILIGREE SURPRISE zarejestrowana jako suka hodowlana

Australijski Labradoodle Filigree Surprise Wlochata Pasja

Australijski Labradoodle Filigree Surprise Wlochata Pasja

kliknij aby powiększyć

Miło nam poinformować iż nasza suczka Włochata Pasja Filigree Surprise (Australijski Labradoodle) została zarejestrowana jako suka hodowlana w organizacji ALFA EUROPE. Dostała ona swój numer rejestracyjny.
Fila jest przebadana pod kątem dysplazji stawów biodrowych i łokciowych (wyniki badania stawów normalny (A) dla bioder i (0,0) dla stawów łokciowych (są to najwyższe oceny).
Zrobiliśmy również obligatoryjne badania PRCD-Pra (wynik CLEAR – brak nosicielstwa). Jest to badanie na postępujący zanik siatkówki.

Fila przyszła na świat w maju 2009 r. Filka jest bardzo zabawna, uwielbia ludzi a w szczególności dzieci. Bardzo ładnie pracuje na śladzie. Już jako 10 tygodniowe szczenię Fila nosiła nam klucze od samochodu (a jaka była z tego dumna;))

Fila jest suczką o kremowym kolorze, rozmiar średni – 45 cm w kłębie. Waży 13 kg. Jest jedwabista sierść w typie runo jest bardzo łatwa w utrzymaniu.

W tym momencie przyjmujemy zapisy na miot Filigranki.

Oto strona FILI

———————————————————————————————————————-

Włochata Pasja
Pierwsza profesjonalna Hodowla AUSTRALIJSKICH LABRADOODLE w Polsce

Następny post?

Mamy szczeniaczki

.....Kiedy już zadbamy o odpowiedni materiał genetyczny - rodzice o pożądanym wyglądzie i charakterze musimy pamiętać, że to jedynie poczatek naszej drogi. Geny bowiem, mogą się "włączać" bądź "wyłączać" w zależności od tego co zaserwuje im otoczenie. Więc jest bardzo...

Cymbrogis Irresistible Renesemee

  Rasa: Austra­lij­ski Labradoodle Imię: Cymbrogis Irresistible Renesemee (Nessie) Numer reje­stra­cyjny: AES-F15007TC Kolor: Biały Sierść: „kedzie­rzawa” falowana Wiel­kość: średni Testy: Prcd-PRA: wynik — CLEAR by parentage Stawy...

Następny post? 

pl_PL