Lista oczekujących na jesienno/zimowy miot Australijskich Labradoodle 2014 otwarta

W naszej hodowli na jesień urodzą się szczenięta Australijskich Labradoodle.

Szczęsliwą mamą jest Wlochata Pasja Earth Goddess :

Wlochata Pasja Earth Goddess

Wlochata Pasja Earth Goddess

A tatusiem Rutlands WH Lil Donnan

Rutlands WH Lil Donnan

Rutlands WH Lil Donnan

Oczekujemy szczeniąt w średnim i mini rozmiarze o sierści falowanej. Kolory – kremowy, karmelowy, morelowy, czarny i brązowy.
Rodzice są zarejestrowani w organizacji ALFA-Europe. Są przebadani pod względem dysplazji stawów biodrowych oraz Prcd-Pra. Wszystkie szczenięta będą zarejestrowane w tejże organizacji, będą posiadały testy DNA na potwierdzenie pochodzenia oraz rodowody.

A oto poprzednie szczeniaczki Donnana (z Galą)

Luke

Luke

Motek

Motek

Pepper

Pepper

Tommie

Tommie

Jednym z najważniejszych punktów naszego planu hodowlanego jest socjalizacja szczeniąt. Plany socjalizacyjne naszych szczeniąt Australijskich Labradoodle tworzone sa przy uwzględnieniu wielu czynników – wieku, predyspozycji danego miotu i indywidualnych szczeniaczków. Odpowiednia socjalizacja jest sprawą fundamentalną dla przyszłości Waszego szczeniaka już jako dorosłego psa. Pracujemy, miedzy innymi nas: Specyficznymi hałasami (burza, fajerwerki, spadajace dziwne obiekty), pozytywnym podejściem do ludzi, innych psów i innych zwierząt, wyeliminowaniem choroby lokomocyjnej, nagłymi, dziwnymi sytuacjami. Uczymy również podstawowych komend aby Wasze szczenięta zanim pójdą na szkolenie wiedziały co oznacza trening pozytywnych wzmocnień.
Pracujemy z naszymi szczeniaczkami już od samego urodzenia. Zależy nam na tym aby system nerwowy szczeniąt był przygotowany na różne sytuacje, na które mogą natknąć się dorastające szczenięta oraz Wasze dorosłe psy.

Poniżej znajdziecie Państwo informacje na temat tego jak pracujemy z naszymi szczeniętami:

http://www.wlochata-pasja.com.pl/australijskie-labradoodle/twoj-australijski-labradoodle/nasz-program-socjalizacji-szczeniat-australijskich-labradoodle/

Zapraszamy do kontaktu.

———————————————————————————————————————-

Włochata Pasja
Hodowla Australijskich Labradoodle
Pierwsze Australijskie Labradoodle w Polsce

Następny post?

Lista Oczekujących na letni miot otwarta!

W tej chwili zbieramy rezerwacje na miot szczeniąt Caramel: i Onyxa Oczekujemy szczeniąt: Wielkość: średnia, standard Umaszczenie: Morela, Rudy, Złoty, Kremowy, czarny, Karmelowy, brązowy Sierść: Kędzierzawa kręcona i Kędzierzawa Falowana Szczeniaczki będą do odbioru...

Następny post? 

pl_PL